• Misją naszego sklepu jest oferowanie naszym Klientkom możliwie najszerszego asortymentu. Nieustannie poszukujemy nowych modeli biustonoszy, aby móc zaoferować  naszym klientkom rozwiązanie ich problemów. Staramy się utrzymać możliwie najszerszą bazę rozmiarów - od 60AA do 90K, w biustonoszach o różnych konstrukcjach. Zachęcamy nasze Klientki, aby  próbowały, przymierzały biustonosze w poszukiwaniu tego, który będzie na nich leżał idealnie, ale przede wszystkim spełniał swoje podstawowe funkcje, czyli zapewniał odpowiednie podtrzymanie biustu. Wychodzimy z założenia, że należy próbować różnych stylów i fasonów, jednocześnie pamiętając, że w każdym z nich można mieć inny rozmiar!

  • W sklepie BB-bra wkładamy całe serce w to, by proponować najlepsze możliwe produkty. W ofercie mamy znane marki, które już na stałe wpisały się w grono najlepszych jakościowo i największych producentów bielizny na świecie, np. Wacoal. Mamy też takie marki, które już teraz są na jak najlepszej drodze do stania się w przyszłości znaczącymi graczami na bieliźniarskim rynku, nie tylko polskim, ale i europejskim. Dzięki temu oferujemy Klientkom wybór i różnorodność.

  • Oferujemy Państwu produkty w różnorodnej cenie, jednak zdajemy sobie sprawę, że cena nie stanowi najistotniejszego czynnika przy wyborze bielizny. Najważniejsze jest, aby bielizna spełniała swoją funkcję. Gdyby cena była najistotniejszym czynnikiem, niezależnie od jakości, tylko rzeczy najtańsze dominowałyby na rynku. Takie światowe marki jak Freya, Elomi czy Fantasie, nie stałyby się numerem 1 na świecie, osiągając mistrzostwo w jakości i produkcji, jednocześnie nie zamierzając sprzedawać swych wyrobów po najniższej możliwej cenie.

  • Intencją podejmowanych przez nas działań jest przede wszystkim zadowolenie naszych Klientek. Dlatego stale poszukujemy i wzbogacamy portfolio oferowanych przez nas marek. Przewagą naszego sklepu jest wiedza i rzetelność wykonywanych przez nas usług. Nieustannie poszukujemy nowych produktów, testujemy je, aby móc zaoferować je naszym Klientkom. W naszym sklepie nie ma produktów, których same byśmy nie kupiły i nie założyły. Staramy się precyzyjnie dobierać odbiorców naszych usług, aby móc im zaoferować produkty z którego kupna odniosą największe korzyści.

  • Chcemy, aby nasze Klientki nieustannie do nas powracały. Dlatego stworzyliśmy specjalne programy rabatowe, gdzie premiowane są każde zakupy. Za każdy zakup nasze Klientki otrzymują punkty lojalnościowe, tzw. BB Punkty. Po zgromadzeniu określonej ilości punktów lojalnościowych, można je wymienić na kupon zniżkowy. Co ważne, kupony łączą się z innymi promocjami!

  • Naszą największą reklamą jest zadowolenie naszych Klientek. Tak powstał nasz Program Partnerski, w którym Klientki mogą polecać nas swoim znajomym. Polecając nasz sklep Klient otrzymuje bon upominkowy. Bon upominkowy z Programu Partnerskiego łączy się z innymi promocjami! Niezwykle cenimy sobie zdanie naszych Klientek, gdyż to pomaga nam ulepszać nasze usługi i realizować nasze wspólne cele. 

Kontakt

BB-bra Józefa Chabiera

ul. Sikorskiego 16a/54

38-400 Krosno

tel. 729 660 227

NIP 6841053831


Produkt dodany do porównania.