Punkty lojalnościowe

Za każde 10zł. wydane w naszym sklepie naliczany jest 1 punkt lojalnościowy. Punkty można wymienić na kupon zniżkowy. Kiedy Klient zgromadzi 50 punktów lojalnościowych, wówczas może je wymienić na kupon o wartości 10zł. do zrealizowania w naszym sklepie. Kupon zniżkowy nie łączy się z innymi promocjami. Klient, po zgromadzeniu 50 punktów lojalnościowych nie musi wymieniać ich na kupon. Może gromadzić punkty dalej. Każde kolejne 50 punktów to kolejne 10zł. na kuponie zniżkowym. Punkty lojalnościowe są zbierane indywidualnie i są przypisane tylko i wyłącznie do Klienta które je zgromadził. 

Program partnerski

Program partnerski to program polegający na polecaniu naszych usług swoim przyjaciołom. Jeśli są Państwo zadowolenie z naszych usług, wówczas mogą Państwo polecić nas swoim znajomym. Polecane osoby mogą Państwo wpisać w zakładce "Moje Konto"- Program partnerski. Jeśli polecane przez Państwa osoby zapiszą się do naszego Newslettera lub zarejestrują konto w naszym sklepie, wówczas otrzymają Państwo kupon zniżkowy o wartości 20zł., który łączy się z innymi promocjami!

Osoba polecając powinna choć raz dokonać zakupu w naszym sklepie. Aby otrzymać kupon zniżkowy, należy polecić 5 osób które zarejestrują się w naszym sklepie lub zapiszą do naszego newslettera.


Produkt dodany do porównania.